Usuwanie insektów to nasza specjalność

Jednym z głównych elementów naszej działalności jest dezynsekcja przeprowadzana dla Klientów z miasta Warszawa. Z doświadczenia wiemy, że zarówno w domach, jak i przedsiębiorstwach mogą pojawić się szkodniki, które okazują się niezwykle uciążliwe dla właścicieli. W związku z tym, wszelkie oznaki bytowania karaluchów, pluskiew bądź gryzoni wymagają stanowczych interwencji. Usuwanie insektów w pojedynkę jest niezmiernie trudne, dlatego warto zatrudnić fachowców, którzy pomogą nam całkowicie pozbyć się problemu.

Niezależnie od tego czy interesuje Cię usuwanie owadów sanitarnych czy magazynowych, możesz mieć pewność, że specjaliści DEZWORMS staną na wysokości zadania i zapewnią Ci rzetelną obsługę. Dezynsekcja mieszkań, pojazdów oraz innych obiektów stanowi element naszej codziennej pracy. Działamy według ściśle określonych procedur, dbając o bezpieczeństwo i najwyższą skuteczność przeprowadzanych działań.

Likwidacja Prusaków i karaluchów

Profesjonalne Metody Zwalczania Karaluchów i Prusaków

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że wspomniane owady bywają wyjątkowo uciążliwe dla człowieka. Karaluchy żywią się pozostałościami żywności, dlatego bardzo często można spotkać je w kuchniach oraz spiżarniach. Usuwanie insektów tego rodzaju warto rozpocząć jak najszybciej, gdyż w dłuższej perspektywie mogą przyczynić się one do dużych strat w żywności. Jeśli prowadzisz biznes gastronomiczny w Warszawie i karaluchy stanowią dla Ciebie duży problem, koniecznie zgłoś się do nas. Przeprowadzimy dezynsekcję przy wykorzystaniu odpowiednio dopasowanej metody. 

Naszą propozycję usuwania owadów takich jak karaluchy czy prusaki dedykujemy także gospodarstwom domowym. Z uwagi na to, że są to insekty mające bezpośredni kontakt z żywnością, mogą one przenosić wiele chorób. Właściwie przeprowadzona dezynsekcja pomoże Ci uchronić Ciebie i Twoich bliskich przed przykrymi konsekwencjami bytowania tychże osobników.

Zamgławianie ULV

(Ultra-Low Volume) to metoda, która polega na rozpyleniu bardzo małej ilości cieczy insektycydowej w postaci drobnych kropel. Jest skuteczną techniką zwalczania karaluchów i innych szkodników w pomieszczeniach lub na otwartych przestrzeniach. Ta metoda pozwala na równomierne pokrycie obszaru, co może być skuteczne w kontrolowaniu populacji karaluchów. Jednak prawidłowe stosowanie i przestrzeganie zaleceń producenta oraz lokalnych regulacji jest niezwykle ważne, aby uniknąć ryzyka dla zdrowia ludzi i zwierząt domowych.

Żelowanie

To metoda zwalczania karaluchów, w której stosuje się specjalny żel insektycydowy. Żel jest nakładany w strategicznych miejscach, takich jak szczeliny, pęknięcia czy obszary, gdzie karaluchy się ukrywają. Karaluchy przyciągane zapachem żelu go spożywają lub przenoszą na swoje ciało podczas dotykania. Następnie, gdy wracają do swojego kryjówki, przenoszą insektycyd na pozostałe osobniki, co pomaga w skutecznym zwalczaniu populacji. Usuwanie owadów tą metodą jest stosunkowo bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych, ponieważ działa na zasadzie kontaktu i nie wymaga rozpylania substancji chemicznych do powietrza. Jednak zawsze ważne jest, aby dezynsekcja była stosowana zgodnie z zaleceniami i zachowaniem ostrożności podczas aplikacji.

Opryskiwanie

Opryskiwanie to metoda zwalczania karaluchów polegająca na aplikacji cieczy insektycydowej na powierzchnie, na których te szkodniki się poruszają lub ukrywają. Substancja chemiczna jest rozpylana za pomocą specjalnych opryskiwaczy na obszary takie jak szczeliny, narożniki, spodki lodówki, kuchenki, i inne miejsca, gdzie karaluchy mogą przebywać. Przy opryskiwaniu ważne jest, aby zachować ostrożność i przestrzegać zaleceń producenta oraz regulacji dotyczących stosowania środków chemicznych. W przypadku opryskiwania wewnątrz pomieszczeń, należy unikać kontaktu dzieci i zwierząt domowych z obszarami, na których przeprowadzono oprysk. Opryskiwanie jest skuteczną metodą, ale powinno być wykonywane w sposób odpowiedzialny, aby minimalizować ryzyko dla zdrowia ludzi i środowiska.

Gwarancja Wykonanej Usługi

Jeśli nasza firma wykona w Twoim mieszkaniu dwa zabiegi w odstępie 14 – 21 dni, automatycznie otrzymujesz sześciomiesięczną Gwarancję. W jej ramach bezpłatnie wykonamy kolejny zabieg odpluskwiania, jeśli problem nie zniknie. Doskonale znamy charakterystykę środków wykorzystywanych do usuwania insektów, dlatego jesteśmy w stanie ustalić przemyślany harmonogram działań oraz zapewnić pełną informację odnośnie kwestii bezpieczeństwa.

Cena zwalczania karaluchów lub prusaków

Koszt takiej usługi w firmie DEZWORMS zaczyna się od 200zł. Całkowity koszt dezynsekcji zależy od zastosowanej metody oraz ilości pomieszczeń poddawanych zabiegom. Szczegółowe informacje zawsze uzyskasz na naszej infolinii.

Odpluskwianie

Profesjonalne Metody Zwalczania Pluskiew

Każdy, kto choć raz miał kontakt z pluskwami ten wie, że usuwanie insektów tego rodzaju warto rozpocząć najszybciej jak to możliwe. Już pojedynczy osobnik może dać nam się we znaki, szczególnie w nocy, gdyż właśnie o tej porze aktywność pluskiew jest największa. Ponadto, tego rodzaju owady szybko się rozmnażają i mogą przetrwać bez jedzenia nawet przez kilka miesięcy. Z doświadczenia wiemy, że nawet w miejscach odznaczających się dużym stopniem czystości oraz w nowych warszawskich domach pluskwy mogą znaleźć odpowiednie kryjówki dla siebie. Często są one przenoszone z miejsca na miejsce na ubraniach bądź w meblach. Jeśli w Twoim domu lub innym obiekcie zauważono oznaki bytowania pluskiew w postaci ukąszeń bądź odchodów, z pewnością warto postawić na rzetelną dezynsekcję. 

Opryskiwanie

Opryskiwanie jest jedną z metod zwalczania pluskiew. Stosuje się specjalne preparaty insektycydowe, które są aplikowane na powierzchnie, na których pluskwy się poruszają lub ukrywają, takie jak łóżka, spodnie, podłogi, ramy łóżek i narożniki pomieszczeń. Preparaty te działają na pluskwy poprzez kontakt i zatrucie, a także często mają długotrwałe działanie pozostawiając ślady na powierzchniach. Usuwanie owadów w ten sposób wymaga specjalnego przygotowania, gdyż oprysk może mieć negatywny wpływ na zdrowie ludzi i zwierząt przebywających w danym obiekcie. Pamiętaj, że zwalczanie pluskiew może wymagać kilku powtórnych zabiegów, ponieważ ich cykl życiowy jest skomplikowany, a niektóre jaja mogą być odporne na środki chemiczne.

Zamgławianie ULV

Jest jedną z metod zwalczania pluskiew. W tej technice, bardzo mała ilość cieczy insektycydowej jest rozpylana w postaci bardzo drobnych kropel, tworząc mgłę. Ta metoda pozwala na równomierne pokrycie obszaru i docieranie do trudno dostępnych miejsc, gdzie pluskwy mogą się ukrywać. Zamgławianie ULV może być skuteczną techniką, ale jej poprawne wykonanie jest kluczowe. Warto zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego preparatu insektycydowego, przestrzeganie zaleceń producenta oraz przeprowadzenie zabiegu w sposób bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych. W przypadku poważnego problemu z pluskwami, warto skonsultować się z profesjonalną firmą zajmującą się zwalczaniem szkodników, która może pomóc w odpowiednim dobraniu i wykonaniu zabiegu zamgławiania.

Gwarancja Wykonanej Usługi

Jeśli nasza firma wykona w Twoim mieszkaniu dwa zabiegi odpluskwiania w odstępie 14 – 21 dni, automatycznie otrzymujesz sześciomiesięczną Gwarancję. W jej ramach bezpłatnie wykonamy kolejny zabieg odpluskwiania, jeśli problem nie zniknie. Usuwanie insektów tego rodzaju powinno uwzględniać specyficzny cykl życia pluskiew, gdyż tylko wówczas można zapewnić satysfakcjonujące efekty działań. Współpracując z DEZWORMS zyskasz pewność, że dezysekcja w Twoim obiekcie zostanie „dopięta na ostatni guzik”.

Cena Wykonywanej usługi odpluskwiania

Koszt takiej usługi w firmie DEZWORMS zaczyna się od 250zł i zależna jest od ilości pomieszczeń i łóżek. W razie jakichkolwiek pytań prosimy dzwonić pod numer znajdujący się w zakładce ,,kontakt”. Wtedy ustalimy cenę i podpowiemy jak przygotować się do zabiegu.

Zwalczanie Pcheł

Obecność pcheł w domu można rozpoznać przez kilka oznak:

 1. Ukąszenia: Pchły pozostawiają małe czerwone plamki na skórze po ukąszeniu. Mogą one powodować świąd i podrażnienia.
 2. Ślady na ciele zwierząt: Jeśli masz zwierzęta domowe, zwróć uwagę na ich zachowanie. Zwiększone drapanie, lizanie się lub nadmierne wycieranie o meble mogą wskazywać na obecność pcheł.
 3. Poruszające się punkciki: Pcheły są małe, skaczące owady. W razie obecności można zauważyć je poruszające się po podłodze, meblach lub na ciele zwierząt.
 4. Jaja i odchody: Pchły składają jaja, które są bardzo małe i mogą znajdować się w futrze zwierząt lub w miejscach, gdzie się ukrywają. Ich odchody wyglądają jak drobne czarne ziarenka i mogą być widoczne w łóżkach zwierząt lub wokół ich leżących miejsc.
 5. Skoki: Pchły są doskonałymi skoczkami i potrafią przeskoczyć znaczną odległość. Jeśli zauważysz małe owady skaczące po podłodze, może to wskazywać na obecność pcheł.

Jeśli masz podejrzenia, że w twoim domu mogą występować pchły, warto podjąć działania jak najszybciej, aby uniknąć ich rozmnożenia się. Możesz też skonsultować się z weterynarzem, jeśli dotyczy to zwierząt domowych, lub skontaktować się z profesjonalistą ds. zwalczania szkodników.

Profesjonalne metody zwalczania pcheł

Zamgławianie ULV

(Ultra-Low Volume) może być stosowane do zwalczania pcheł, podobnie jak w przypadku innych szkodników. Ta metoda polega na rozpyleniu bardzo małej ilości cieczy insektycydowej w postaci drobnych kropel, które tworzą mgłę. Dzięki temu preparat jest równomiernie rozprowadzany na obszarze, docierając nawet do trudno dostępnych miejsc, gdzie pchły mogą się ukrywać. Stosując tego rodzaju dezynsekcję należy przestrzegać istotnych zasad bezpieczeństwa.

Przed przeprowadzeniem zamgławiania ULV na pchły, ważne jest:

 1. Wybór odpowiedniego preparatu który jest skuteczny w zwalczaniu pcheł. Upewnij się, że produkt jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych, oraz że jest odpowiedni do użycia w zamkniętych pomieszczeniach.
 2. Przygotowanie pomieszczeń: Przed zamgławianiem, przygotuj pomieszczenia poprzez zamknięcie okien, drzwi oraz odkrycie wszystkich mebli, aby preparat mógł docierać do trudno dostępnych obszarów.
 3. Bezpieczeństwo: Przed przystąpieniem do zamgławiania, upewnij się, że wszyscy ludzie i zwierzęta domowe opuścili obszar, który będzie poddany obróbce. Zastosuj wszelkie niezbędne środki ochrony osobistej.

Po przeprowadzeniu zabiegu, może być konieczne dokonanie kolejnych oprysków lub zamgławień w celu skutecznego zwalczania pcheł w różnych stadiach ich rozwoju. Ważne jest również utrzymanie higieny oraz przestrzeganie zaleceń dotyczących bezpieczeństwa. W przypadku poważnego problemu z pchłami, warto skonsultować się z profesjonalną firmą specjalizującą się w zwalczaniu szkodników.

Cena zwalczania pcheł

Zwalczanie pcheł realizujemy w cenie już od 250 zł. Aby zlecić taki zabieg, po prostu zadzwoń na naszą infolinię i zarezerwuj dogodny dla Ciebie termin. Podczas rozmowy uzyskasz również dokładną wycenę tego zabiegu, bowiem ostateczna cena zwalczania pcheł w zależy od wielu czynników, z których najważniejsze są ilość oraz wielkość pomieszczeń.

Zwalczanie Moli

Jak rozpoznać obecność moli w domu

Może być trudno rozpoznać obecność moli w domu, ale istnieją pewne oznaki, na które warto zwrócić uwagę:

 1. Drobinki i uszkodzenia na ubraniach: Mole odżywiają się włóknami naturalnymi, takimi jak wełna, jedwab i bawełna. Jeśli zauważysz niewielkie dziurki lub uszkodzenia na ubraniach, może to wskazywać na obecność moli.
 2. Widoczne owady: Mole to małe owady o długości około 1 cm. Jeśli zobaczysz takie owady w okolicy swoich ubrań lub mebli, istnieje prawdopodobieństwo, że mogą to być moli.
 3. Larwy i kokony: Mole przechodzą przez różne stadia rozwoju, w tym larwy i kokony. Jeśli zauważysz larwy lub małe kokony wokół ubrań lub w szafach, może to wskazywać na obecność moli.

Mole spożywcze to owady, które mogą uszkadzać żywność, taką jak mąka, płatki śniadaniowe, orzechy, suszone owoce itp. Jeśli masz podejrzenia, że w domu mogą występować mole spożywcze, zwróć uwagę na poniższe oznaki:

 1. Żywność z dziurkami i uszkodzeniami: Mole spożywcze przegryzają opakowania i wiercą dziury w produktach spożywczych. Jeśli zauważysz produkty z widocznymi uszkodzeniami, może to wskazywać na obecność moli.
 2. Larwy: Mole spożywcze przechodzą przez stadia larwalne. Jeśli zauważysz małe larwy wokół produktów spożywczych, mogą to być larwy moli spożywczych.
 3. Obecność owadów: Jeśli zobaczysz małe owady unoszące się wokół żywności lub w szafkach kuchennych, istnieje prawdopodobieństwo, że mogą to być mole spożywcze.

Metody zwalczania Moli

Zamgławianie ULV może być również stosowane w zwalczaniu moli. Ta metoda polega na rozpyleniu bardzo małej ilości cieczy insektycydowej w postaci mgły, która równomiernie pokrywa obszar i dociera do trudno dostępnych miejsc, gdzie moli mogą się ukrywać. Jeśli decyzja o profesjonalnym usuwaniu owadów została podjęta, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie poinformujemy Cię o dalszych krokach i rekomendacjach.

Cena zwalczania moli

Koszt usuwania moli zaczyna się od 250zł jak każde zamgławianie ULV w DEZWORMS na które udzielamy gwarancji. Więcej szczegółów udzielimy pod numerem kontakto

Odkomarzanie i odkleszczanie

Nadejście lata oznacza oczekiwany przez wiele osób czas na odpoczynek i rozrywkę na świeżym powietrzu. Jednak, pomimo tych przyjemnych aspektów, wraz z poprawą pogody i rosnącymi temperaturami, nasze otoczenie staje się oblegane przez uciążliwe insekty, takie jak komary, kleszcze i meszki.

Dlatego warto rozważyć skuteczne sposoby pozbycia się ich z naszego otoczenia aby zadbać o siebie i nasze czworonogi. Tak jak w przypadku insektów wewnątrz budynków, również te zewnętrzne mogą być eliminowane różnymi metodami. Najczęściej stosowaną z nich jest metoda zamgławiania przestrzeni. Polega ona na rozpyleniu specjalnego preparatu chemicznego na terenach zielonych, gdzie występuje duże skupisko owadów.

Ten środek chemiczny w postaci mikrokropelek jest rozpylany na drzewa, krzewy i wysoką trawę, czyli miejsca, które często stanowią siedlisko komarów, meszek i kleszczy. Dzięki tej metodzie populacja owadów jest znacznie redukowana w sposób widoczny. Co więcej, używane przez nas środki chemiczne są certyfikowane, przyjazne dla środowiska i, co najważniejsze, bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Procedura zamgławiania musi być przeprowadzona w odpowiednich warunkach atmosferycznych, bez deszczu i silnego wiatru. Najlepiej jest to robić wcześnie rano lub wieczorem. Współpracując z DEZWORMS przeprowadzisz usuwanie owadów w optymalnych warunkach, co przyniesie Ci pożądane rezultaty działań.

Metoda biologicznego usuwania komarów polega na wprowadzeniu do zbiorników wodnych (stawy, oczka wodne, zbiorniki melioracyjne) które stanowią potencjalne środowisko dla larw komarów, specjalnych substancji biobójczych. Te larwicydy działają selektywnie, co oznacza, że nie stanowią zagrożenia dla innych owadów, organizmów wodnych, zwierząt ani ludzi. Są w stanie usunąć larwy komarów w ciągu zaledwie 24 godzin.

Zamgławianie jest skutecznym sposobem na znaczące ograniczenie lub całkowite pozbycie się komarów, kleszczy i meszek z naszego otoczenia. Nasze usługi świadczymy na prywatnych posesjach, w ogrodach, na osiedlach oraz w przestrzeniach miejskich zlokalizowanych w mieście Warszawa.

Jak się przygotować do odkomarzania i odkleszczania

Jeśli planujemy wykorzystać metody biologiczne do ochrony przed komarami, nie trzeba podejmować dodatkowych działań, poza ewentualnym usunięciem pływających ozdób na powierzchni, na przykład w przypadku oczek wodnych lub stawów. Jednakże, jeśli zamierzamy przeprowadzić odkomarzanie za pomocą oprysku lub zamgławiania przestrzennego (zarówno termicznego, jak i ULV), zaleca się:

 • Przeniesienie sprzętu ogrodowego z otwartego terenu, takiego jak leżaki czy huśtawki.
 • Schowanie zabawek dla dzieci i zwierząt, które są na ogrodzie.
 • Zakrycie oczek wodnych, stawów i innych zbiorników wodnych, aby uniknąć kontaktu substancji chemicznych z wodą.
 • Staranne zamknięcie drzwi i okien w domu, aby nie dopuścić do przedostania się substancji na jego wnętrze.

Cena odkomarzania lub odkleszczania zaczyna się od 250zł za 500m2. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.