Likwidacja owadów – cennik

W ramach naszej codziennej pracy likwidujemy owady zarówno z mieszkań oraz domów, jak i obiektów publicznych. Dokładamy wszelkich starań, aby stosowane przez nas opryski czy zamgławiania były precyzyjne i nie naruszały rytmu dnia domowników. Cena za usługi związane z likwidacją owadów zależy głównie od powierzchni obiektu. Każdorazowo dokonujemy rzetelnej identyfikacji rodzaju oraz ilości występujących osobników, tak aby wdrożyć możliwie najskuteczniejsze działania dezynsekcyjne.

Zadbaj o spokojny sen - cennik odpluskwiania

Jednymi z najbardziej uciążliwych owadów są niewątpliwie pluskwy. Ich nocna aktywność spędza sen z powiek mieszkańcom wielu polskich miast. Odpluskwianie stało się obecnie jedną z popularniejszych usług firm zajmujących się dezynsekcją. Jako doświadczeni w branży specjaliści doskonale znamy cykl życia tych owadów oraz wiemy, gdzie mogą znajdować się ich gniazda. Cennik odpluskwiania nie jest stały, a oszacowanie kosztów usługi zależy od kilku czynników. Największe znaczenie ma metraż lokalu, liczba łóżek oraz rodzaj wybranego sposobu likwidacji. Z uwagi na specyficzny cykl życia pluskiew, usunięcie dużej populacji tych owadów nie jest możliwie do wykonania podczas jednej wizyty. W związku z tym przedstawiając nasz cennik odpluskwiania wskazujemy jakiej ilości oprysków on dotyczy. W wielu przypadkach skuteczne okazują się dwie wizyty zrealizowane w odstępie 2-3 tygodni.

Bezpieczeństwo w otoczeniu domu - cennik odkomarzania

Zarówno komary, jak i kleszcze mogą stanowić niebezpieczeństwo dla osób przebywających na tarasie, ogrodzie lub altanie. Pomimo niewielkich rozmiarów, insekty z tej kategorii mogą przenosić wiele groźnych chorych. Dirofilarioza, borelioza czy kleszczowe zapalenie mózgu – to tylko niektóre z zagrożeń, które należy wziąć pod uwagę.

O cennik odkomarzania i odkleszczania Klienci pytają nas najczęściej wiosną, kiedy to występowanie tych osobników jest najbardziej dokuczliwe. Koszty likwidacji insektów zależą m.in. od powierzchni objętej usługą. Ponadto, po dokładnych oględzinach nasi specjaliści wskazują metodę, która zapewni najskuteczniejsze odkomarzanie.

W ramach naszej codziennej pracy usuwamy insekty nie tylko z posesji prywatnych, ale także z parków, obiektów sportowych oraz terenów znajdujących się przy rozmaitych zakładach. Chętnie współpracujemy także z obiektami publicznymi dbając m.in. o bezpieczeństwo dzieci na placach zabawach zlokalizowanych w szkołach. Przykładowy cennik odkomarzania oraz odkleszczania:

 

Odkomarzanie lub odkleszczanie:

Odkomarzanie lub odkleszczanie:

Działka do 500 m2 - 300zł

Działka od 500m2 do 1000m2 - 550zł

Działka powyżej 1000m2 wycena indywidualna

 

Dlaczego należy zwalczać prusaki?

Nie od dziś wiadomo, że prusaki oraz karaczany stanowią bardzo duży problem zarówno dla mieszkań prywatnych, jak i lokali gastronomicznych. Niezależnie od tego czy podejmujemy współpracę z Klientem indywidualnym czy firmą, zawsze dostarczamy najbardziej aktualny cennik zwalczania prusaków dostosowany do specyficznych potrzeb odbiorcy.

Warto pamiętać, że wyżej wspomniane owady mogą nie tylko zanieczyszczać żywność, ale także przenosić wiele groźnych chorób. Ponadto, odchody tychże insektów mogą powodować reakcje alergiczne. Zwalczanie prusaków jest konieczne jeśli chcemy uniknąć przykrych konsekwencji zdrowotnych i sanitarnych.

Owady z tej kategorii lubią trudno dostępne, wilgotne miejsca. Jeśli w pobliżu znajdują się resztki żywności, prawdopodobieństwo ich pojawienia się znacznie wzrasta. Od wielu lat przeprowadzamy usuwanie prusaków w rozmaitych warszawskich lokalizacjach gwarantując zadowalające efekty. Cennik zwalczania karaluchów obejmuje nowoczesne metody dezynsekcyjne, dzięki którym możliwe jest szybkie wytępienie tychże osobników.

Czy usuwanie prusaków w pojedynkę jest skuteczne?

Z różnych przyczyn, samodzielne zwalczanie prusaków nie zawsze przynosi pożądane rezultaty. Jest ono szczególnie trudne w przypadku dużej populacji insektów. Bardzo często spotykamy Klientów, którzy chwilowo pozbyli się problemu, lecz pytają o profesjonalne zwalczanie karaluchów, gdyż zależy im na trwałym rozwiązaniu problemu. Owszem, toksyczne środki dostępne na rynku przyczyniają się do usuwania prusaków jednak ich częste używanie sprawia, że owady uodparniają się na poszczególne substancje i kontynuują buszowanie w naszych domach i mieszkaniach. Przeglądając nasz cennik cennik zwalczania prusaków znajdziesz rozmaite sposoby walki z insektami, dzięki którym osiągniesz trwałe efekty. 

Z uwagi na to, że prusaki często chowają się w szczelinach oraz zakamarkach, bardzo trudno jest odnaleźć ich gniazda. Zwalczając prusaki w pojedynkę nie jesteśmy w stanie dotrzeć do źródła problemu i neutralizujemy wyłącznie te owady, które znajdują się w zasięgu naszego wzroku. Nasz cennik cennik zwalczania karaluchów obejmuje m.in. zamgławianie ULV, które pozwala dotrzeć do najlepiej schowanych osobników.

Postaw na sprawdzoną firmę dezynsekcyjną – Dezworms

Nasza firma dysponuje doskonale wykwalifikowanym zespołem, który zapewnia rzetelną identyfikacje rodzaju oraz skali problemu oraz dobór odpowiednich środków likwidacji insektów. Bez względu na to czy interesuje Cię zwalczanie prusaków, komarów czy pluskiew, z pewnością zaproponujemy Ci odpowiedni wariant współpracy. Cena usług dezynsekcyjnych jest zależna od kilku parametrów, dlatego każdy Klient może liczyć na indywidualne podejście oraz cennik. Zapraszamy do kontaktu!