NASZE USŁUGI

Co możemy zrobić
dla Ciebie?


Świadczymy usługi na najwyższym poziomie

Dezynsekcja


Nasza kluczowa usługa to eliminacja insektów (karaluchy, pluskwy, mole, komary, kleszcze itp.), czyli dezynsekcja. Dokładamy szczególnej uwagi, aby zapewnić skuteczność i bezpieczeństwo dla klientów i ich zwierząt. Poznaj bliżej nasze profesjonalne metody zwalczania szkodników i dowiedz się więcej na ten temat.

Od 200zł


WIĘCEJ

Deratyzacja


Oferta obejmuje fachowe eliminowanie głównie myszy i szczurów, ale także innych gryzoni. Zobacz, jak specjaliści zajmują się deratyzacją i dowiedz się więcej o kosztach profesjonalnych usług zwalczania gryzoni.

Od 240zł


WIĘCEJ

Dezynfekcja


Nasza specjalność to również dezynsekcja, która polega na skutecznym usuwaniu niebezpiecznych mikroorganizmów i wirusów z różnych powierzchni. Odkryj bliżej nasze profesjonalne metody dezynfekcji i poznaj cenę naszych usług. 

Od 200zł


WIĘCEJ

Poznaj nasze metody działania


 

01

Zgłoszenie insektów

Przyjmujemy zgłoszenie, wstępnie omawiamy problem i umawiamy dogodny termin.

02

Identyfikacja szkodnika

Znajdujemy szkodnika i proponujemy najlepszą metodę jego usunięcia.

03

Przeprowadzenie zabiegu

Nasz technik przeprowadza zabieg dezynsekcji lub deratyzacji bezpieczny dla domowników.

04

Doradztwo po zabiegu

Pracownicy doradzą jak zachować się po zabiegu i co należy robić aby szkodnik nie powrócił.

  • Jakiś czas temu firma pomogła mi z problemem jakim to były pluskwy. Do teraz mam święty spokój :) Pan który przyjechał był bardzo uprzejmy i pomocny. Otrzymałam dokładne zalecenia :)
  • Szybka, profesjonalna i przede wszystkim skuteczna pomoc. Podczas usługi w sposób szczery i zrozumiały przekazane zostały wszystkie szczegóły związane z procesem dezynsekcji, rady na przyszłość oraz odpowiedzi na pytania. Świetny kontakt z klientem zarówno telefonicznie, jak i na miejscu. Dezynsekcja przeprowadzona została bardzo rzetelnie i od jej czasu nie mamy już problemu z pluskwami. Serdecznie polecam usługi tej firmy :-)
  • Serdecznie dziękuję za szybką i profesjonalną usługę. Firma zasługuje na jej polecenie widać że panowie znają się na rzeczy. Wytlumaczyli jak zabezpieczyć mieszkanie przed najsciem nowych insektow. Minęło prawie 4 miesiące i jest naprawdę spokój. Serdecznie polecam tą firmę.