Dezynfekcja usuwa bakterie, grzyby, wirusy, pleśnie i wszelkie inne drobnoustroje.

Istnieją sytuacje, kiedy konieczne jest zastosowanie dezynfekcji, aby przywrócić obiektom czystość i bezpieczeństwo oraz uchronić osoby i zwierzęta przed rozprzestrzenianiem chorób. Dezynfekcja obiektów proponowana przez firmę to profesjonalny zabieg, który zapobiega szerzeniu się chorób i ogranicza rozwój drobnoustrojów, przywracając je do bezpiecznych dla zdrowego człowieka poziomów.

Mamy na koncie wiele pomyślnie zrealizowanych zleceń m.in. dla Klientów z miasta Warszawa. Lata doświadczeń pozwoliły nam wypracować skuteczne procedury działań, dzięki którym przeprowadzana dezynfekcja przynosi pożądane rezultaty. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że obecność grzybów, wirusów, alergenów oraz bakterii może utrudniać codzienne funkcjonowanie bądź prowadzenie działalności gospodarczej, dlatego błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia warszawskich Klientów. W zależności od charakterystyki problemu dobieramy właściwy sposób dezynfekcji oraz rodzaj wykorzystywanego środka.

Działania dezynfekcyjne dopasowane do potrzeb Klienta 

Bardzo rzetelnie analizujemy każde zlecenie, tak aby dezynfekcja przeniosła oczekiwane efekty. Przed podjęciem jakichkolwiek działań zapoznajemy się zarówno z wielkością pomieszczenia, jak i skalą problemu. Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb Klientów reprezentujących Warszawę, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby stawać na wysokości zadania i realizować sprawnie nawet bardzo skomplikowane zlecenia. W ramach naszej codziennej pracy przeprowadzamy dezynfekcję w domach prywatnych, przedsiębiorstwach, a także instytucjach publicznych.

Warto dodać, że dezynfekcja przeprowadzana w pojedynkę może narazić osoby postronne na niebezpieczeństwo, dlatego w przypadku braku wiedzy lub jakichkolwiek wątpliwości warto skontaktować się z doświadczonymi specjalistami. DEZWORMS to firma tworzona przez świetnie wykwalifikowanych ekspertów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą z Klientami. Jeśli dodamy do tego wszechstronny, nowoczesny sprzęt oraz szerokie grono zadowolonych zleceniodawców z miasta Warszawa, uzyskamy rzetelnego partnera, dla którego skuteczna, zrealizowana zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa dezynfekcja jest priorytetem.

Dezynfekcja usuwa bakterie, grzyby, wirusy, pleśnie i wszelkie inne drobnoustroje groźne dla człowieka i wywołujące choroby.

Ozonowanie: Zadbaj o bezpieczeństwo pomieszczeń i odśwież swój samochód!

Ozon jest formą tlenu o silnych właściwościach utleniających, dlatego idealnie sprawdza się podczas dezynfekcji bez zbędnych substancji chemicznych. Ozonowanie to popularna metoda dezynfekcji biur, urzędów, mieszkań oraz obiektów użyteczności publicznej. Proces ozonowania wymaga zastosowania specjalistycznych generatorów ozonu. Ozonowanie skutecznie niszczy:

  • grzyby i zarodniki pleśni
  • alergeny
  • bakterie
  • wirusy

co pozwala skutecznie zadbać o zdrowie i życie użytkowników pomieszczeń i pojazdów.

Ozonowanie oferowane przez naszą firmę to jednak nie tylko usługa dezynfekcji, ale również deodoryzacji, ponieważ pozwala pozbyć się przykrych zapachów. Powietrze po ozonowaniu jest lekkie i świeże, a zapach przypomina woń wyczuwalną po burzy.

Zamgławianie ULV to zaawansowana metoda dezynfekcji, która polega na rozpylaniu dezynfekcyjnych środków chemicznych w formie bardzo małych kropel lub cząstek, co pozwala na równomierne pokrycie powierzchni i skuteczną eliminację mikroorganizmów, wirusów czy szkodników. Jest to skuteczna technika, szczególnie w obszarach o dużym natężeniu ludności lub w przypadku trudno dostępnych miejsc.

Ozonowanie

Cena ozonowania

Cena dezynfekcji zaczyna się od 200 zł jednego pomieszczenia o powierzchni do 30 m2. Lub całego mieszkania do 70m2 w cenie 500zł. W przypadku pomieszczeń o innych powierzchniach prosimy o telefon, w celu indywidualnej wyceny.