Postaw na profesjonalne usuwanie karaluchów 

W przypadku karaluchów oraz prusaków nie należy godzić się na żadne kompromisy. Te wytrwałe i trudne do wytępienia owady mogą powodować wiele szkód, a ponadto mogą być niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Na szczęście istnieje szereg metod, dzięki którym usuwanie karaluchów staje się możliwe. 

Współpracując z warszawskim DEZWORMS przekonasz się, że już pierwszy zabieg może przynieść satysfakcjonujące rezultaty. Jeśli planujesz zwalczanie karaluchów w swoim obiekcie, koniecznie zgłoś się do nas, chętnie pomożemy. 

Dlaczego karaluchy pojawiły się w moim domu?

Wbrew powszechnie panującej opinii, karaluchy nie pojawiają się wyłącznie tam, gdzie mamy do czynienia z brakiem czystości i higieny. Owszem, ich głównym obszarem zainteresowania są resztki pożywienia, jednak doświadczenie zdobywane w ramach naszej aktywności w mieście Warszawa udowadnia, że spotyka się je również tam, gdzie panuje ład i porządek. Karaluchy bardzo często przychodzą do naszych mieszkań od sąsiadów bądź z zsypów zlokalizowanych tuż przy naszym bloku. 

Jako specjaliści w zakresie usuwania karaluchów niejednokrotnie przekonaliśmy się, że te groźne insekty mogą ukrywać się również we wnętrzach używanych mebli oraz sprzętach AGD, np. w lodówce. Warto pamiętać o tym podczas wyposażania naszego domu lub mieszkania. 

Dlaczego zwalczanie karaluchów jest tak istotne?

Przede wszystkim dlatego, że są to insekty mogące mieć bezpośredni kontakt ze spożywaną przez nas żywnością. Ponadto, zwalczanie karaluchów pomaga uniknąć rozprzestrzeniania się wielu niebezpiecznych wirusów. Okazuje się bowiem, że owady te przenoszą m.in. wirusy grupy, gruźlicę oraz wiele innych groźnych dla człowieka chorób. 

Jeśli dodamy do tego fakt, że karaczany mogą przenosić również pasożyty, bakterie, pleśń oraz salmonellę, szybko dojdziemy do wniosku, że usuwanie karaluchów powinno znajdować się wysoko na liście na naszych priorytetów.

Jakie są sposoby usuwania karaluchów?

Korzystając z usług warszawskiego DEZWORMS zyskasz pewność, że zwalczanie karaluchów zostanie przeprowadzone przy wykorzystaniu sprawdzonych środków owadobójczych. Wyróżniamy trzy sposoby walki z tymi insektami:

  • Żelowanie – dyskretny i szybki sposób na pozbycie się niechcianych lokatorów. Polega na rozłożeniu żelowych punktów w miejscach, w których pojawiają się insekty. Zjedzona substancja neutralizuje osobniki, a z uwagi na skłonność karaluchów do kanibalizmu często działa po raz kolejny. 

  • Oprysk – metoda zwalczania karaluchów polegająca na aplikacji preparatu w trudno dostępnych miejscach. Sprawdzi się świetnie wszędzie tam, gdzie występuje dużo wnęk i zakamarków. Stanowi doskonałe uzupełnienie żelowania, a z uwagi na mało inwazyjny charakter nie wymaga opuszczania mieszkania. 

  • Zamgławianie ULV – jeśli zależy Ci na wdrożeniu radykalnego rozwiązania w zakresie walki z insektami, usuwanie karaluchów przy pomocy zamgławiania ULV okaże się dobrym rozwiązaniem. Aplikowany preparat dociera do gniazd owadów, skutecznie je neutralizując. Wymaga opuszczenia mieszkania na czas zabiegu.

Nasze usługi dedykujemy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom z miasta Warszawa. Specjaliści od usuwania karaluchów DEZWORMS dokładnie rozpatrzą Twoje zlecenie i zaproponują idealnie dopasowany plan neutralizacji insektów.